Nature

( ilość produktów: 32 )

Produkty z serii NATURE to wyjątkowe akcesoria kuchenne w skład, których wchodzą garnki i patelnie wysokiej jakości z pięciowarstwową nieprzywierającą powłoką granitową z dopasowanymi pokrywkami, przybory kuchenne, akcesoria wykonane są z naturalnych tworzyw, które w połączeniu z solidną konstrukcją i materiałem tworzą niezwykłą serię produktów greckiej marki NAVA. Produkty odporne są na nagłe zmiany temperatury i są bardzo łatwe do czyszczenia. Seria NATURE przystosowana jest dla najbardziej wymagających osób uwielbiających przyrządzanie posiłków dla całej rodziny. Produkty z kolekcji wyróżniają się ergonomicznymi, antypoślizgowymi uchwytami z efektem drewna. Przybory wykonane z giętkiego i odpornego na wysokie temperatury materiału nie rysują i nie niszczą powłoki patelni czy garnka. Akcesoria z kolekcji NATURE dostosowane są do używania w kuchenkach gazowych, elektrycznych i indukcyjnych.

Produkcja akcesoriów kuchennych z serii NATURE obejmuje procesy o niskiej emisji dwutlenku węgla i nie obejmuje PFOA. Pięć warstw nieprzywierającej powłoki wewnętrznej zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz zdrowe gotowanie o wyjątkowym smaku. Najwyższej jakości materiały użyte przy produkcji akcesoriów kuchennych z serii NATURE zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkty zostały zaprojektowane z zadbaniem nawet o najmniejszy szczegół i tak oto, antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt wykonany z drewna pozostaje chłodny nawet po wielu godzinach gotowania, zapewniając łatwe korzystanie z garnków oraz patelni.

Zdrowe odżywianie to podstawa, więc zacznij od zdrowego przyrządzania posiłku za pośrednictwem naczyń kuchennych z kolekcji NATURE, które nie zawierają PFOA. Naczynia kuchenne z serii NATURE są bezpieczne, a posiłki na nich przygotowywane są zdrowe i smaczne.

32 201 40 82(pon-pt 7:00-18:00)info@e-nava.plNAVA, Plonów 21, 41-214 Sosnowiec
pixel