Atlas

( ilość produktów: 5 )

Produkty z serii ATLAS to wysokiej jakości wielofunkcyjne naczynia kuchenne z żeliwa. Naczynia kuchenne z tej serii charakteryzują się wykonaniem z żeliwa oraz posiadają rączkę ze stali nierdzewnej. Patelnie posiadają powłokę nieprzywierającą, co znacznie ułatwi przygotowanie potraw. Produkty z tej linii wyróżnia możliwość bezpośredniego użycia naczyń w piekarniku. Naczynia nadają się również do użytku profesjonalnego np. w restauracjach czy hotelach. Można używać ich na wszystkich typach kuchenek oraz bezpośrednio w piekarniku.

Specjalna powierzchnia w kształcie plastra miodu zapewnia długotrwałą trwałość w codziennym użytkowaniu oraz wysoką odporność na zarysowania. Dodatkowa powłoka zapewnia antykorozyjną ochronę powierzchni. Jedną z głównych cech charakterystycznych żeliwa jest szybki i równomierny rozkład temperatury w panewce, a także duża gęstość termiczna, która pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła w panewce.

Patelnia stopniowo przenosi ciepło na żywność i w konsekwencji wszystkie jej składniki odżywcze pozostają niezmienione. Dzięki temu można oszczędzać energię podczas gotowania i zużywać mało lub wcale tłuszczu, aby mieć zdrowy i smaczny posiłek. Produkcja opiera się na innowacyjnej technice, która powoduje zmniejszenie wagi patelni w porównaniu z innymi podobnymi naczyniami żeliwnymi, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionych właściwości termicznych żeliwa, co prowadzi do doskonałego smaku i sprawia, że proces gotowania na patelni żeliwnej jest wyjątkowym doświadczeniem. Naczynia żeliwne należy używać do gotowania, smażenia, duszenia, smażenia, grillowania, gotowania i pieczenia. Połącz doskonałą wydajność żeliwa z potrzebą lżejszej, funkcjonalnej patelni i gotuj jak profesjonalny szef kuchni. Produkcja obejmuje procesy o niskiej emisji dwutlenku węgla i nie obejmuje PFOA. Nadaje się do: gazowego, elektrycznego, ceramicznego, halogenowego, indukcyjnego i do piekarnika. Dzięki temu, że naczynia z kolekcji ATLAS nie posiadają taniej powłoki teflonowej z PFOA, więc nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji, które przenikają do przygotowywanego posiłku. Z naczyniami z kolekcji ATLAS przygotujesz posiłek smaczny i zdrowy.

32 201 40 82(pon-pt 7:00-18:00)info@e-nava.plNAVA, Plonów 21, 41-214 Sosnowiec
pixel