Patelnie

( ilość produktów: 48 )

Patelnie

Jeśli często przyrządzasz w domu dla całej rodziny, na pewno wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie kuchni. Odpowiednie patelnie potrafią efektywnie ułatwić życie, przyspieszyć gotowanie, a nawet zwiększyć jakość przygotowywanych posiłków i komfort pracy. Wysokiej jakości patelnia z powłoką ceramiczną, granitową bez PFOA, do kuchenki gazowej, elektrycznej, czy indukcyjnej - czy taki sprzęt kosztuje bardzo dużo? Zdecydowanie nie! Nasza oferta przedstawia wiele oryginalnych, solidnych i profesjonalnych patelni, które sprawią, że przyrządzanie każdego posiłku to będzie tylko przyjemność. 

 

Jaką patelnię wybrać?

Codzienne przygotowywanie posiłku to dla każdego z nas czas spędzony w kuchni. Przygotowując posiłek codziennie, to tak na prawdę spędzamy na tym lwią część naszego życia. Wybór sprawdzonych przyrządów kuchennych to podstawa. Wybierając patelnie wysokiej jakości, mamy pewność, że produkt będzie nam służył przez lata i będzie dobrym pomocnikiem w kuchni. Posiłki nie będą przywierać do powierzchni, a zmywanie zabrudzeń będzie łatwiejsze jak nigdy dotąd. Do wybory mamy kilka rodzajów patelni. Jeśli jesteś fanem kuchni orientalnych to zdecydowanie musisz wyposażyć swoją kuchnię w odpowiedni wok. W naszej ofercie znajdą ich Państwo całe mnóstwo. Jeśli lubisz przyrządzać naleśniki, to patelnia do naleśników będzie świetnym wyborem. Jej niskie krawędzie ułatwiają przerzucanie ciasta na drugą stronę co ułatwia smażenie. Patelnie bez PFOA - co to znaczy? Wiele naszych produktów, w tym patelnie nie zawierają szkodliwej dla zdrowia substancji PFOA - kwas perfluorooktanowy. Substancja ta jest często stosowana w patelniach teflonowych, gdzie po nagrzaniu powierzchni do wysokiej temperatury (co w przypadku patelni jest rzeczą normalną), wytwarza szkodliwe substancje, które przenikają do pokarmu. Rekomendujemy używanie bezpiecznych dla zdrowia produktów naszej marki i wpieramy zdrowy tryb życia.

 

Produkty z kolekcji

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele podobnych do siebie produktów takich jak patelnie, garnki i inne przybory kuchenne. Są to produkty z pewnej linii, takiej jak np. Misty, Terrestrial, Soho itp. Na naszej stronie głównej u dołu ekranu znajdą Państwo opisy tych kolekcji wraz z odnośnikami do produktów. Są to produkty wyglądem i materiałem zbliżone do siebie, aby jeszcze lepiej mogły się wpasować w wystrój Twojej kuchni. 

 

32 201 40 82(pon-pt 7:00-18:00)info@e-nava.plNAVA, Plonów 21, 41-214 Sosnowiec
pixel