Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolekcja ATLAS

2021-01-05
Kolekcja ATLAS

Wysokiej jakości wielofunkcyjne naczynia kuchenne z żeliwa "Atlas" z powłoką antyadhezyjną i uchwytem ze stali nierdzewnej dla większej trwałości i bezpośredniego użycia w piekarniku. Nadają się do profesjonalnego użytku. "Naczynia kuchenne "Atlas" są wykonane z żeliwa i posiadają uchwyty ze stali nierdzewnej.

Przeznaczone są do użytku w profesjonalnych kuchniach (restauracjach lub hotelach), jak również we wszystkich typach kuchenek domowych, a dodatkowo nadają się do bezpośredniego użycia w piekarniku. Specjalna powierzchnia w kształcie plastra miodu zapewnia długotrwałą trwałość w codziennym użytkowaniu oraz wysoką odporność na zarysowania. Dodatkowa powłoka zapewnia antykorozyjną ochronę powierzchni przy jednoczesnej poprawie jej właściwości antyadhezyjnych. Jedną z głównych cech charakterystycznych żeliwa jest szybki i równomierny rozkład temperatury w panewce, nieprzywierająca cecha, a także duża gęstość termiczna, która pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła w panewce.

Patelnia stopniowo przenosi ciepło na żywność i w konsekwencji wszystkie jej składniki odżywcze pozostają niezmienione. Dzięki temu można oszczędzać energię podczas gotowania i zużywać mało lub wcale tłuszczu, aby mieć zdrowy i smaczny posiłek. Produkcja opiera się na innowacyjnej technice, która powoduje zmniejszenie wagi patelni w porównaniu z innymi podobnymi naczyniami żeliwnymi, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionych właściwości termicznych żeliwa, co prowadzi do doskonałego smaku i sprawia, że proces gotowania na patelni żeliwnej jest wyjątkowym doświadczeniem.

Naczynia żeliwne należy używać do gotowania, smażenia, duszenia, smażenia, grillowania, gotowania i pieczenia. Połącz doskonałą wydajność żeliwa z potrzebą lżejszej, funkcjonalnej patelni i gotuj jak profesjonalny szef kuchni. Produkcja obejmuje procesy o niskiej emisji dwutlenku węgla i nie obejmuje PFOA. Nadaje się do: gazowego, elektrycznego, ceramicznego, halogenowego, indukcyjnego i do piekarnika.

Dzięki temu, że naczynia z kolekcji ATLAS nie posiadają taniej powłoki teflonowej z PFOA, więc nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji, które przenikają do przygotowywanego posiłku. Z naczyniami z kolekcji ATLAS przygotujesz posiłek smaczny i zdrowy.

Polecane

Patelnia żeliwna ATLAS 20 cm

Patelnia żeliwna ATLAS 20 cm

89,94 zł brutto85,39 zł brutto
Patelnia żeliwna ATLAS 24 cm

Patelnia żeliwna ATLAS 24 cm

99,94 zł brutto96,89 zł brutto
Patelnia żeliwna ATLAS 28 cm

Patelnia żeliwna ATLAS 28 cm

119,94 zł brutto116,29 zł brutto
Patelnia żeliwna ATLAS 30 cm

Patelnia żeliwna ATLAS 30 cm

129,94 zł brutto123,39 zł brutto
Patelnia żeliwna ATLAS 32 cm

Patelnia żeliwna ATLAS 32 cm

145,94 zł brutto141,59 zł brutto
pixel